Translate

niedziela, 30 kwietnia 2017

Spełnianie życzeń - afirmacja "Szklanka Wody"

Oto obiecana afirmacja ze szklanką wody. Poniżej wszystko jest dokładnie opisane jak to robić. Całość skopiowałam ze strony "Złoty Wiek Gai" Od siebie dodam tylko, że kto wierzy w afirmowanie, w moc  myśli, to za pomocą metody ze szklanką wody może spełnić swoje życzenia!
A kto nie wierzy... to też dobrze. Moim zamiarem nie jest przekonywanie, namawianie kogokolwiek, żeby w to wierzył . Szanuję opinię wszystkich. Pomyślałam, że dla niektórych osób będzie to miłą ciekawostką, a poza tym szklanka wody rano i wieczorem... to samo zdrowie;)
Życzę Wam zatem spełniania życzeń, sama też muszę pomyśleć czego bym chciała;)

„Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie coś czego pragniesz, chcesz tego co sobie wyobrażasz i na końcu tworzysz to co chcesz.”  – George Bernard Shaw


Podczas zbierania informacji do seminarium online pt. „Jak sprawić zaawansowanymi technikami manifestacji, aby spełniły się marzenia” natrafiłem na bardzo interesującą metodę „manifestacji własnych życzeń” Vadima Zelanda i chciałbym się nią z wami podzielić.  Przetestowałem ją i poprosiłem też moich przyjaciół o to samo.  Namawiam was abyście przetestowali ją sami.  Technika manifestacji „Szklanka Wody” potrafi otworzyć wasze wewnętrzne umiejętności manifestacji/materializacji, pomóc rozwiązać najróżniejsze problemy i zwiększyć energię w osiągnięciu tego co chcecie, aby się spełniło w waszym życiu.
Weź kawałek papieru, albo kartkę-naklejkę i napisz na niej w formie afirmacji coś czego potrzebujesz, albo chcesz, aby się spełniło.  Jeżeli pracujesz nad jakimś projektem i potrzebujesz nowatorskich pomysłów, możesz napisać coś na wzór:  „Jestem pełen inspiracji i kreatywności.  Pozwalam swojej kreatywnej energii przepływać przez cały czas.  Kreatywność przychodzi do mnie naturalnie.  Przyciągam kreatywne pomysły przez cały czas.  Moje kreatywna istota pomaga mi wykorzystać cały mój potencjał.”   Może to brzmieć nieco naiwnie, jednak twój mózg i serce potrzebują usłyszeć o twoich potrzebach, aby znać kierunek, w którym podążać (więcej o tym, jak ludzki mózg i serce współgrają ze sobą jest w „Jak jest tworzone pole energetyczne ludzkiej aury i co zachowuje jego równowagę”.  Tytuł ang. – “How Human Aura Energy Field is Created and What Keeps it in Balance”).
Każdy rodzaj techniki kreatywnej wizualizacji lub manifestacji jest tylko szablonem myślokształtu, który pomaga ci lepiej komunikować się z wyższymi poziomami świadomości, aby osiągnąć twój cel.  Niemniej jednak nie musisz ograniczać się tylko do zdobycia kreatywnych pomysłów.  Możesz znaleźć wiele różnych afirmacji skierowanych na przyciągnięcie partnera, którego potrzebujesz w życiu, znalezienie lepszej pracy, stabilności/obfitości finansowej, a nawet rozwiązanie problemów zdrowotnych (włącznie ze schudnięciem).   Po prostu wybierz afirmację z obszaru życia, który chcesz poprawić i napisz ją.  Następnie weź ten kawałek papieru z afirmacją i przyczep go do szklanki z wodą (przypomnij sobie o eksperymentach z wodą przeprowadzonych przez Masaru Emoto).  Upewnij się że woda jest dobrej jakości.  Możesz również użyć swojego ulubionego kubka, lub filiżanki.  Jednak szklanka jest najbardziej odpowiednim naczyniem do tej techniki. Potrzyj swoje dłonie, aby zaktywować energię przepływającą w twoich rękach i umieść je dookoła szklanki z wodą (jest to jedna z łatwych metod, aby uaktywnić przepływ energii w twoich rękach). 
Wypowiedz afirmację na głos lub w myślach (jeżeli wypowiadasz ją na głos, nadajesz jej więcej mocy).  Powinieneś również wizualizować to, co zamierzasz osiągnąć podczas wysyłania energii do wody w szklance.  Energia płynie tam gdzie skupiasz swoją uwagę.  Więc, gdy kierujesz uwagę na szklance z wodą podczas wizualizowania swojego życzenia, ładujesz ją myślokształtem twojego życzenia.  Woda jest bardzo potężnym przewodnikiem energii informacji.  Następnie wypij tę wodę.  Powinieneś przeprowadzać tę technikę manifestacji każdego ranka ikażdego wieczoru zanim pójdziesz spać.
Ponadto wielu dietetyków zaleca, aby wypić jedną szklankę wody zaraz po przebudzeniu, więc możesz potraktować tę technikę manifestacji jako twoją poranną rutynę.  Dwa tygodnie powinny być wystarczające na małe życzenia, a większe mogą potrzebować do trzech miesięcy, lub dłużej w zależności od ich złożoności.  Twoja pozytywna intencja będzie ładować wodę w szklance i twoje ciało po tym jak wypijesz wodę (które nota bene składa się w 60-70% z wody) będzie naładowane energią, która pokieruje cię ku manifestacji twojego życzenia. Technika ta jest bardzo potężna.
„Żywe ciało nie jest rzeczą stałą, lecz czymś co płynie jak płomień lub wir wodny:  Kształt sam w sobie jest zachowany, jednak jego substancja jest strumieniem energii wpływającej przez jeden koniec i wypływającej przez drugi” – Alan Watts 
Kluczem jest to, aby być jak najbardziej konkretnym w swoich afirmacjach i celach.  Jeżeli chcesz kreatywnych pomysłów do projektów, wypowiedz to.   Jeżeli chcesz przyciągnąć partnera do swojego życia, powinieneś być w tym szczegółowy (jednak zapisanie więcej niż 7-miu cech osoby, którą chcesz przyciągnąć to już przesada).  Bądź realistyczny!  Chociaż twoje życzenie, aby zamanifestować milion dolarów do jutra może się spełnić po użyciu techniki „szklanki z wodą”, nie zapominaj, że musisz przynajmniej kupić los na loterię i również pamiętaj o syndromie nagłego bogactwa [stress wywołany nagłą zmianą stylu życia z powodu wygranej – kr].
Jeżeli masz kilka życzeń, które chciałbyś żeby się spełniły, to sugeruję przygotowanie osobnej szklanki wody na każde życzenie.  Mądrze jest też upewnić się, że nikt inny nie pije z tej samej szklanki przynajmniej do zakończenia okresu przeprowadzania tej techniki.  Twoje ręce posiadają 26 kanałów energetycznych i umieszczając dłonie dookoła szklanki z wodą lokalizujesz i zasilasz intencję, aby manifestować to co sobie życzysz.  Woda zapisuje informację, którą wysyłasz.  Po wypiciu wody, cząstki energo-informacyjne rozprzestrzenią się po całym twoim ciele i nastroją pole morfologiczne do nadawania intencji którą wprowadziłeś.  Nie przejmuj się, jeżeli na początku nie poczujesz wiązki energii pomiędzy dłońmi.  Odczuwanie przyjdzie wraz z praktyką.  Istnieje wiele technik, które pomogą ci w wyczuwaniu energii.  Woda jest bardzo delikatnym elementem i bardzo łatwo na nią wpłynąć energią z twoich rąk (nawet gdy świadomie jej jeszcze nie odczuwasz).  Życzę ci wszystkiego dobrego przy praktykowaniu tej potężnej techniki manifestacji i nie zapomnij podzielić się nią z twoimi bliskimi!
Fragment  przetłumaczył Bartosz, edycja Krystal

24 komentarze:

 1. Między końcem liceum i początkiem studiów nieco bardziej interesowały mnie tego typu metody. Ale z tą wodą to ciekawa sprawa się wydaje, a poza tym masz rację, woda nikomu nie zaszkodziła, o ile nie jest pita w nadmiarze. :)

  Bo to piosenki z kategorii tych spokojnych, choć ich wykonawcy na ogół grają jednak nieco ostrzej. :) Ale widać, że każdy po ,,wyszumieniu" się chce też zagrać coś lżejszego.

  Po to chyba między innymi jest muzyka, by budzić emocje w nas.

  Pogoda całkiem dobra, nawet na rowerze byłem. Cóż jak na razie spokojnie jest, ewentualny mecz zacznie się koło 18 chyba.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby się przekonać, trzeba spróbować;) Woda, pita nawet w nadmiarze nie szkodzi... chyba.

   Usuń
 2. Marysiu ciekawy post, masz racje woda nie zaszkodzi, a może spełni się to co chciałabym, pozdrawiam i miłego niedzielnego wieczoru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jolu, co szkodzi spróbować;) Jeden warunek musi być spełniony - nie zachwiana wiara. Pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Mam kłopoty z jelitami, więc piję od lat wodę z miodem rano, a na noc samą wodę. Życzeń mam dużo. I co? I nic. Ale pomarzyć można, że woda pomoże. To tak nie działa. Natomiast niezbadane są drogi psychiki ludzkiej, oj, niebanalne i niezwykłe.
  Zasyłam serdeczności

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ultro, tu chodzi o to, zeby nie zasiewać sobie wątpliwości( jak w każdej wizualizacji). Życzenia nie mogą się spełnić jeśli z góry się je przekreśla. Marzyć można, a nawet trzeba i niech się spełniają;)

   Usuń
 4. Najlepszym dla mnie sposobem afirmacji są rozmowy z pozytywnymi ludźmi :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przebywanie z pozytywnymi ludźmi, rozmowa z nimi jest wspaniałą sprawą:)

   Usuń
 5. Nie ulega wątpliwości, że bez wody nie ma życia. Zawsze wierzyłam, że nasze życie i spełnienie naszych marzeń, zależy od nas samych, a tu wpływ ma woda? Proszę, proszę.... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Ariadno, wszystko zależy od nas samych, od tego jakie mamy myśli i gdzie je kierujemy - woda to tylko "narzędzie" :)

   Usuń
 6. Nie słyszałam wcześniej o tej metodzie. Wypróbuję, przecież - jak zauważyłaś - rano i tak pijemy wodę. Wiem, że afirmacje same w sobie są świetną metodą wspomagającą osiąganie celów (korzystam!), a woda ma pamięć i jest dodatkowo jednym z żywiołów. Wg mnie ma to sens.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to przecież całkiem logiczne prawda? Skoro woda czuje, a jest jej tyle w nas... W innych afirmacjach też "odczuwamy" obrazy, które chcemy urzeczywistnić. Nasze myśli, uczucia, emocje to potężna moc, lepiej więc korzystać z nich świadomie.

   Usuń
 7. Bardzo ciekawy post ;-) Nie słyszałam o tej metodzie wcześniej... Ale przede wszystkim: staram się nigdy negatywnie nie nastrajać ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Tak, negatywne myśli, emocje trzeba "rozpuszczać"jeśli się pojawiają. Życie jest za krótkie aby przeznaczać je na zamartwianie się wszystkim;)

   Usuń
 8. Mario, ja akurat bardzo mocno stoję na ziemi i po prostu takie metody mnie nie przekonują. Owszem, wiem, że trzeba myśleć pozytywnie, staram się to robić. Wodę też pije i to dużo. Ale nie będę do niej mówić. No nie. Przepraszam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem Iwonko, dlatego napisałam, że nie chcę nikogo przekonywać, po prostu udostępniłam tą "metodę". Każdy czuje inaczej i każdy ma rację. Ja osobiście myślę, że ta metoda może być skuteczna. Wiara jest podstawowym warunkiem tak samo ze "szklanką wody" jak i w innych afirmacjach. Jeśli ktoś nie wierzy, to nie jest mu to zwyczajnie potrzebne i też ma rację...

   Usuń
 9. Afirmacje stosuję od paru lat i nigdy jeszcze mnie nie zawiodły. Nie raz coś się wydarza a potem zdaję sobie sprawę z tego, że przecież nikt inny tylko ja - sobie tego życzyłam. Podoba mi się zdanie " spójrz na to jak żyjesz teraz - takie były kiedyś twoje myśli" Dlatego od czasu do czasu powtarzam afirmacje lub je zapisuję bo wiem, że działają

  OdpowiedzUsuń
 10. Całkowicie zgadzam się z Tobą Gabrysiu. Ja sama dla siebie mam sporo dowodów na to, że afirmacje skutkują. Od wielu lat robię to świadomie, od kiedy zdałam sobie sprawę(oświeciło mnie;)), że wydarzyły się różne rzeczy na "moje życzenie", chociaż nie wszystkie była fajne. Lepiej więc mieć świadomość co się myśli i mówi. Do Twojego zdania można jeszcze dodać "przyszłość zaczyna się teraz - zacznij ją projektować" ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej ;) Dawno mnie tu nie było Mario z urokliwej, pięknej Anglii. Ja też uważam, że potęga myśli jest ogromna i można ściągąć zarówno dobre jak i złe rzeczy. Potrzeba skupienia, wyobraźni i bardzo mocno tego pragnąć. będzie mi bardzo miło jak odwiedzisz mojego nowego starego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwiedzę;) Dziękuję za miły komentarz i serdecznie pozdrawiam:)

   Usuń
 12. Podobno, aby woda zaszkodziła należałoby na jeden raz wypić jej powyżej pięciu albo nawet więcej litrów, przy normalnym funkcjonowaniu ciężko raczej by było to osiągnąć.

  O. To w takim razie z okazji tego Dnia Polonii wysyłam buziaka. :-*. Mam nadzieję, że to jest jakiś tam prezent. :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, to wyjątkowy prezent;)
   Co do wody... aż takich spragnionych to chyba nie ma he he

   Usuń
 13. Nie przekonuje mnie to. Z resztą Marysiu ja z natury jestem niedowiarkiem.......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tereniu rozumiem i nie namawiam;) Ale pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń